Tomáš Savka naplní Divadlo v Rytířské swingem a májovou romantikou

8. března 2014 v 18:51 | Tisková zpráva |  Vystoupení
Za romantickým prožitkem nemusíte chodit jen na Petřín. Ve středu 28. května zpěvák Tomáš Savka navodí v Divadle v Rytířské pravou májovou atmosféru pomocí živé hudby a zamilovaných swingových melodií. Hostem jeho koncertu, dvojsmyslně nazvaného "Maybe Swing", bude známá šansoniérka a česká Edith Piaf Radka Fišarová. Těšit se můžete na hudební překvapení.Se smyčcovým kvartetem a jazzovým triem se Tomáš Savka představil fanouškům ji minulý rok při svém narozeninovém turné a také v prosinci na vánočním koncertu právě v Divadle v Rytířské. Zde diváky nadchly nejen krásné barokní prostory, ale také skvělá akustika. Právě proto se pořádající agentura JABATO rozhodla v koncertech na tomto místě pokračovat.
"Po Vánocích jsme přemýšleli jak pokračovat v tradici tematických koncertů v tomto krásném divadle a napadl nás máj a květnová romantika. Proto Maybe Swing," vysvětluje zrod přípravy koncertu Tomáš Savka.
Radku Fišarovou neoslovil ke spolupráci náhodou, na koncertech či divadelních jevištích se potkávají už přes osm let. "Každou chvíli spolu někde zpíváme. Dokonce máme svůj program Edith a Frank, v němž ona představuje francouzské šansony Edith Piaf a já sinatrovky," říká zpěvák.
Předprodej vstupenek exkluzivně v síti Ticket Art, včetně poboček CK ČEDOK a vybraná místa také přímo na pokladně Divadla v Rytířské.


O Tomáši Savkovi: Cestu mu otevřela premiérová řada soutěže Česko hledá Superstar. Poté vydal dvě alba, za která dostal zlaté a platinové album. V současnosti je jedním z nejobsazovanějších muzikálových zpěváků. Za roli Kenickieho v muzikálu Pomáda byl v roce 2013 v širší nominaci na cenu Thálie. Zároveň také pravidelně koncertuje po České republice s předními českými big bandy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama