Koncert a setkání s Tomem

18. listopadu 2012 v 23:53 | Míra Harnoch |  Vystoupení
A je to tady! Ani ne za tři dny bude Tomův sólový koncert v Hybernii. Věc, na kterou jsme se těšili téměř půl roku. A doufali jsme v ní několik let. Paradoxně tady na blogu se zmínka o koncertu objevuje až úplně naposledy. Ale on vlastně nebyl důvod, většina návštěvníků sem zavítá hlavně přes ofciální web nebo Facebook, kde informací bylo až až. Pár dní před koncertem si sem dovolím dát takovou pozvánku a pár informací k setkání s Tomášem, které proběhne těsně před.


Setkání s Tomem proběhne ve středu v 17:30 ve foyer divadla Hybernia. A to hlavně proto, že už dlouho nějaké takové hromadné setkání fanoušků a příznivců Tomáše neproběhlo a také proto, že určitě spousta z vás by chtěla před pomyslným výkopem fotku, podpis nebo alespoň prohodit pár slov s Tomášem. žádná pauza nebude a po koncertu se to asi příliš nehodí, proto tedy volíme možnost před.

Kdo nebude moci přijít na čas srazu, nevadí. Program bude asi takový, že Tom nejprve rozdá podpisy a fotky, pak si s námi chvíli sedne, popovídá, a po nějaké třičtvrtě hodince nás opustí, aby se v klidu připravil na vystoupení. Z toho plyne, že se můžete klidně připojit i později.

A teď ke koncertu. Všem, co jste se rozhodli jít, nebo máte tu možnost vyrazit, popřál bych vám, abyste si koncert užili. Teď tohle přání nemyslím vůbec jako žádnou zdvořilostní frázi, která stojí na každé pozvánce, kde se slibuje nějaký kulturní zážitek. Jak pro nás jakožto fanklub, tak pro Toma je jistě sólový koncert v Hybernii událostí z říše snů a dávných přání, které se splnilo díky dobré vůli a myšlence paní pruducentky Emy Krahulíkové. Během příprav jsme všichni ovšem poznali, že zorganizovat tak kolosální věc není žádná legrace a oslovit tisíc lidí, aby se naplnilo divadlo, už vůbec ne.

I tak nás tam ale bude dost na to, abychom si navzájem vytvořili parádní atmosféru a vrátili Tomášovi tu snahu nám předvést ten nejlepší sólový výkon! Kdo ví, kdy se nám poštěstí zase něco podobného zažít a vzdát mu hold na tak velkém jevišti, které pro tento večer bude hlavně jeho.
Naviděnou! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lili lili | E-mail | 19. listopadu 2012 v 17:12 | Reagovat

ANO - možná si to mnozí z nás ani neuvědomují, že je to opravdu společný svátek fanoušků a Toma. Takový náš Daviscup, kde ale ani jedna strana nemůže prohrát a proto nám všem přeju ZLOM VAZ!

2 Míra Míra | E-mail | 19. listopadu 2012 v 19:20 | Reagovat

Vem nás čert, Lili. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama