Prázdninové ohlédnutí

9. července 2012 v 15:53 | Míra Harnoch |  Videa
Prázdniny jsou v plném proudu, a protože začátek července měl Tomáš ještě pracovní, máme tu pár novinek k přečtení a zhlédnutí. V první řadě se můžete pokochat fotkami a reportem z víkendového Robina Hooda v Lokti. Mnoho z vás v amfiteátru bylo, tak můžete sami posoudit nakolik je text věrohodný.


A pak je tu ješt jeden odkaz, pro změnu na video z takzvané Letní Ambrozie, což je taková prázdninová škola tance, hudby, herectví atd. Tomáš spolu s Míšou Doubravovou Ambrozii navštívili, aby dětem předali nějaké zkušenosti z muzikálů. S Tomášem pak přímo děti udělaly rozhovor.


To je tedy krátký prázdninový souhrn novinek. Užívejte léta plnými doušky, čerpejte síly a těšte se v září třeba na Pomádu. Kvůli které mimochodem Tom má podstatně zkrácenou dovolenou, už na konci července startují zkoušky. :-)
Tak ještě jednou krásné léto všem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | 10. července 2012 v 0:58 | Reagovat

Byla jsem v Lokti se na Robina Hooda podívat a za sebe musím říct,že v Tomášově podání se mi to velice líbilo! Ve srovnání s ostatníma Robinama podle mého názoru,je minimálně pěvecky  určitě nejlepší.Rozhodně úžasný zážitek a nechápu toho,kdo ten článek psal!
A chtěla bych se prosím vás někoho zeptat,jestli nevíte,kdy bude díl Trumfy Miroslava Donutila s Tomem odvysílán v TV :) Děkuji

2 Míra Míra | E-mail | 10. července 2012 v 9:16 | Reagovat

Kláro, díky komentář. Díl Trumfů s Tomem prý bude až někdy v prosinci. Zpívali tam s Katkou duety dva, ale produkce pořadu si pak vybere jen jeden, musíme to hlídat ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama