Květen 2012

Novinky květen: Tomáš v Pomádě i televizi

25. května 2012 v 14:42 | Míra Harnoch |  Novinky
Je na čase dát si pauzu od studia k absolutoriím a po měsíci oživit blog a shrnout novinky za uplynulý měsíc a že jich kolem Toma je zase nebývalý počet. Tak předně věc, která teď hýbe muzikálovými vodami nejvíc a to je obsazení Pomády.

Dobrá zpráva je, že Tomáš v něm nechybí. Sice to není role Dannyho, kterou si pamětníci pro Toma přejí už od dob Superstar, ale Kenickie je taky zajímavá postava, která se bude hodně potkávat s dívkou Rizzo, kterou pro změnu hraje Marky Procházková. To přece bude výborná kombinace.

Je jasné, že se bude o hlavních rolích ještě hodně spekulovat a mluvit o tom, proč si Ján Ďurovčík vybral toho či onoho. Ale je to zbytečné. Určitě nikoho nediskriminoval věkem, jak zaznívá v různých diskuzích, vždyť Roman Vojtek jako Danny exceloval, když mu bylo třicet. Ján si určitě vybírá podle jiných kritérií včetně toho, jakým typem člověka daný herec je. A vzhledem k tomu, jak dobře se mu povedlo poskládat Světadíl, věřím, že se povedla i Pomáda.

Další příjemnou novinkou je vystoupení Toma v TV. Konkrétně na ČT1 v pořadu Trumfy Miroslava Donutila. Je zřejmě pravděpodobné, že Tom tu bude v roli hudebního hosta "na přání", který zaznívá vždy v polovině pořadu. Ale nechme se překvapit.

Naplno se také rozjela nová podoba oficiálního webu. Doufám, že už jste se všichni zorientovali a našli recept na komunikaci v Náštěvní knize.

Objevil se tu už dokonce program na prázdniny. V kterém sice není tato http://www.trebonsko.cz/trebonsky-divadelni-festival-2012 divadelní akce v Třeboni, ale je tam představení Robina Hooda v amfiteátru Loket. Což je něco pro pamětníky.

Pro ty, co netuší, Tom tu měl léta páně 2005 svůj první sólový koncert a vsadím se, že nejeden z tehdejších účastníků této akce by si výlet do Lokte rád zopakoval. Lístky seženete v síti Ticketportal. ;-)