Leden 2012

Tomášova premiéra v roli Robina Hooda

31. ledna 2012 v 23:25 | Míra Harnoch |  Články
Po dvou týdnech odmlky už je situace neúnosná a vyžaduje si příspěvek. Navíc zkouškové je bez ztráty kytičky za mnou, tak snad frekvence příspěvků na blogu bude častější.
Poslední lednový pátek se Tomáš spolu s Míšou Doubravovou stali novými plnohodnotnými alternacemi v hlavních rolích muzikálu Robin Hood. Odbyli si totiž oficiální premiéru.

V médiích se objevilo rovnou několik recenzí a článků z preméry, tak si to pojďme shrnout:

Facebook má za sebou rok existence!!

16. ledna 2012 v 16:11 | Míra Harnoch |  Novinky
Jednu samostatnou novinku jsem si nechal na pondělí. 16.1. je tomu totiž přesně rok, co jsme spustili Tomášův Facebook. To si myslím zaslouží malé ohlédnutí.

Za rok existence mají tyto fb stránky úžasných 475 fanoušků. Vemte si, že to je téměř jeden a půl nového fanouška na den. Krásná statistika. Z toho 84% je žen. Což se dalo čekat. Nejčastěji ve věku od 18 do 24 let. Zajímavé ale je, že vedle čtyřech stovek Čechů je tu i 30 Slováků, 3 Švýcaři, 2 zástupci z Německa a pak různá kombinace například z Rakouska, Kanady nebo Itálie.

Celkem se na zdi sešlo přes dva tisíce reakcí od fanoušků, ať už to byl komentář nebo jen kliknutí na To se mi líbí. Každý měsíc navštíví Tomášův Facebook v průměru téměř tisícovka lidí, což je, myslím, taky skvělá statistika.

Chci tímto poděkovat vám všem, kteří se svou aktivitou podílíte na vytvoření dokonalého informačního systému kolem Tomáše. Myslím, že je to prospěšné pro obě strany. Fanoušci díky tomu mají dokonalý přehled o Tomově práci a on má zase skvělou zpětnou vazbu, ze které může čerpat sílu do dalších projektů. ;-)

Novinky: Mediální premiéra k Robinovi, první fotky z Lucrezie

14. ledna 2012 v 20:23 | Míra Harnoch |  Novinky
Drazí čtenáři, omlouvám se za bídnou lednovou potenci mých článků, ale zkouškové je pro vysokoškoláka nekompromisní dobou a nelze vyšetřit čas na sebemenší rozptýlení. Teď už ale frmol zkoušek trochu polevil a mám čas shrnout to, co se kolem Toma za posledních několik týdnů událo.

V první řadě se už objevily první fotky z kostýmových zkoušek Lucrezie. A Tomáš na nich nevypadá vůbec zle. Teda vlastně možná že právě "zle" ano. Minimálně má hodně přísný výraz. ;-) odkaz

Objevil se také sestřih ze Slovenské Šaĺy. Bohužel není slyšet, co přesně účinkující zpívali, ale v komentáři zaznělo, že něco z Robina Hooda nebo Osmého světadílu. odkaz

Další věci se spíš týkají budoucnosti. Myslím, že se v následujících dnech vyplatí sledovat server musical.cz. Včera se totiž točil společný rozhovor Tomáše a Markéty Procházkové pro tento web. 26. ledna je další díl muzikálového koncertu Náš život s muzikálem, tentokrát v Jaroměři. Tradice velí, že by se tu z tohoto večera měl objevit setřih. A hned o den později má Tom oficiální mediální premiéru v roli Robina z Loxley a redaktoři musical.cz budou opět u toho.

V lednu toho tedy ještě rozhodně nebude málo. Kdo jste facebookoví nezapomeňte sledovat kromě stránek Tomášových také ty muzikálu Lucrezia Borgia, každý týden se tam objeví několik videí z příprav tohoto díla.