Novinky: Holky za naší školy potřetí, termíny Robina Hooda a koncerty e Štefanem Margitou

9. prosince 2011 v 21:32 | Míra Harnoch |  Novinky
Rozhodl jsem se o dalším vylepšení blogu. Vložil jsem sem novou rubriku Novinky. Kolem Toma se toho v poslední době líhne strašně moc a nejde každé takové novince vytvářet speciální článek. Bylo by to časově náročné pro mě i pro vás na čtení. Takhle pěkně shrnu všechno, co se šustne do jednoho článku a sejde se to v jedné rubrice.

Začátek procince nám začal pěkně zostra. Respektive Tomášovi. V pondělí 5.12. mu totiž začaly taneční zkoušky do muzikálu Lucrezia Borgia. A přestože to vůbec není žádná sranda a jedná se o dost náročnou choreografii, vede si zatím moc dobře. Posoudit to můžete sami ve videích na facebooku tohoto muzikálu zde.

Další pondělí tentokrát 12. bude finále soutěže To byl náš hit a kluci s Holkama z naší školky tam nebudou chybět. Hlasovat pro ně můžete už teď, když pošlete SMS ve tvaru HIT 1 na číslo 907 99 09. Vězte, že i tentokrát si kluci připravili něco speciálního, navíc budou zpívat jako první, takže koukejte televize naladit včas!

Příjemnou novinkou je i to, že si v prosinci Tomáš zazpívá s operním zpěvákem Štefanem Margitou. Ten totiž má své Vánoční turné a Tom zde vystoupí jako host. Obvykle doprovází Margitu "světadílový Erik" Jan Kříž, ten má ale povinnosti s Robinem Hoodem, a tak dostal nabídku právě Tomáš, aby se této čestné úlohy zhostil.

A nakonec možná to úplně nejlepší. Už známe i první Tomášovy termíny, kdy se objeví v roli Robina Hooda v pražském Kalichu. Bude to úterý 27. a středa 28. prosince. Můžete si zpříjemnít Vánoce a vyrazit do divadla. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:19 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama