29. říjen - Spouštíme nový blog!

29. října 2011 v 19:31 | Míra Harnoch |  Vystoupení
Zdravím všechny přítomné fanoušky a obdivovatele Tomáše Savky,

tímto oficiálně spouštím nový blog Toma. Sice jsem mohl počkat do 1.11. 2011, ale nač dráždit magická čísla. Tak velká událost to zase není.
Jde o to, že mi nedávno přišel mail od Seznamu, ve kterém stálo, že koncem letošního roku se ruší všechny blogy na Seznamu. Tudíž i můj klasický lion438.sblog.cz.
A proto jsem oslovil Miri Nikolaj, aby mi pomohla při realizaci nového blogu u blog.cz. Navrhla, myslím si krásný design, za který jí tímto ještě jednou moc a moc děkuji! Konečně ten blog o Tomášovi bude mít nějakou úroveň a nebude to je nějaký amatérský zápisník z postpubertální doby jako ten předchozí.

Tak a co tu bude za novinky? Tentokrát už blog nebude jen platforma pro články z akcí, ale taky pro články odjinud, videa, fotky, atd. Koneckonců všechny čtyři rubriky už jsou naplněné něčím z archivu. Jen rubrika "Vystoupení" pojímá zatím jen tenhle úvodní text.

Z toho vyplývá, že bych chtěl, aby to tu bylo poněkud živější, než tomu bylo dosud na tom seznamáckém. A také apeluju na vás, že když vyrazíte na nějakou akci (muzikál, vystoupení, cokoli) a zachce se vám o tom podat ostatním lidem kolem Toma zprávu, pošlete mi to na mail Lion438@seznam.cz a dáme to sem pěkně i s vaším jménem. Ušetříme tím práci webmistrovi i oficiálním stránkám jako takovým, protože tady je kapacita článků neomezená.

Tak to je snad pro začátek všechno. Byl bych rád, aby tohle bylo místo, které by sdružovalo jak oficiální stránky, tak Facebook, tak i ostatní veřejný prostor, se kterým má Tomáš co dočinění.

Hezký zbytek víkendu
Míra Harnoch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lili lili | 30. října 2011 v 8:03 | Reagovat

Míro to gratuluji! :-) Hned jsme to tu prošmějdila a zopákla si i moje zážitky minulé. Zvlášť Na úrovni bych zase moc ráda viděla. A samozřejmě Světáky bych taky chtěla vidět, ale to je asi už hudba minuosti. Nevadí, žijeme přítomností jako Holky z naší školky :-) Ať se tomuto blogu hodně daří!!!

2 Míra Míra | E-mail | Web | 30. října 2011 v 10:49 | Reagovat

Díky, Lili! Chci to tu aktualizovat vážně co nejčastějc ;-) Zkrátka všechno, co projde návštěvkou, Facebookem atd. tak bude i tady ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama